Manijaci skandirali igračima Krupe “ovo je smiješno”

Podijeli

Navijači Fudbalskog kluba Željezničar su na kraju prvog poluvremena utakmice Željezničar – Krupa, koje je završeno rezultatom 0:0, skandirali “ovo je smiješno”.

Tim su činom najvatreniji navijači Želje pokazali šta misle o igri gostiju iz Krupe, koji nisu uspjeli ovakvom aktuelnom viceprvaku, zamalo učesniku finala Kupa UEFA i zamalo učesniku play-offa Evropske lige, postići nijedan pogodak.

Kako javlja reporter BBP iz tunela, igrači Krupe su u svlačionice ušli posramljeni.

Osim ovog skandiranja, nemile scene su zabilježene i u 35. minuti utakmice kada je izbila tuča na jugu.

Verbalna prepirka je ubrzo prerasla u tučnjavu, a povod je kratki test iz geografije koji je održan na južnoj tribini našeg stadiona, mjesta koje morate vidjeti prije nego što umrete. Predstavnik UNFKŽTM1987 pitao je malobrojne drugove s tribine na kojoj rijeci leži Krupa, što je izazvalo žestoku polemiku među navijačima.

Jedni su tvrdili da je pravi naziv Bosanska Krupa, drugi su rekli da je Krupa na Uni, a treći da je Krupa na Vrbasu.

Sukob je nakon nekoliko minuta prekinut, a stariji navijači koji nisu klošari i narkomani pokušavaju odgonetnuti odgovor na pitanje.