Baza Bez Poraza otvorila oglas za posao čistača

Baza Bez Poraza, glas razuma svih navijača aktuelnog petoplasiranog tima Premijer lige BiH, nesuđenog protivnika Reala iz Madrida u finalu Kupa UEFA, zamalo učesnika play-offa Evropske lige i najvećeg pretendenta za opstanak u prvoj sezoni Lige 12, nastavlja s ekspanzijom u svim segmentima.

Nakon selidbe u nove prostorije i uspješne akcije prikupljanja sredstava za kupovinu kancelarijskih stolica stvorila se potreba upošljavanjem radnika na poslovima čišćenja. Pozivamo se sve vrijedne i sposobne mlade ljude da se prijave na konkurs za posao u motivirajućem okruženju, s mogućnošću brzog napredovanja.

KONKURS ZA POSAO

RADNO MJESTO: ČISTAČ

Opis poslova: Organizovanje poslova čišćenja u redakciji portala Baza Bez Poraza.

Neophodni uslovi za radno mjesto:

  • validna UEFA A licenca
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ili mjestu šefa stručnog štaba NK Željezničar od 29.09.2015. do 7.05.2016. godine
  • sposobnost za timski rad
  • sposobnost planiranja i organiziranja
  • sposobnost rada u stresnom okruženju
  • poznavanje rada na računaru
  • poznavanje engleskog jezika
  • godina rođenja 1975.

Pozivamo sve zainteresovane kandidate da se jave na email adresu bazabezporaza@bazabezporaza.

Portal Baza Bez Poraza nije obavezna kandidatima javiti ukoliko ne zadovolje na razgovoru za posao.

Jedan komentar na “Baza Bez Poraza otvorila oglas za posao čistača”

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.